טוען...

יעוץ מס

Print Friendly, PDF & Email

אין זה סוד, כי רואה החשבון נתפס לרוב ככתובת המיטבית לביצוע תכנון מס חוקי ונכון לצורך חסכון במס עבור כל עסק, חברה או יחיד.
יחד עם זאת, מלאכת יעוץ מס מצריכה ידע נרחב בחוקי המס המקומיים והבינ”ל, יצירתיות וכושר חשיבה גבוהים, בשילוב עם היכרות טובה ועמוקה של הלקוח ומאפייניו האישיים והעסקיים.
בסביבת המס הישראלית, רוויית הרפורמות, המשתנה ללא הרף, ולמול השינויים בנוף הכלכלי העולמי, מצטיין משרדנו, בין השאר, במאמציו ובהצלחותיו לצפות שינויים ותמורות במערכת המס הישראלית ולספק ללקוחותיו שירותים מרחיקי ראות ובעלי מעוף, במטרה לספק מענה לצרכיהם המורכבים והייחודיים.
מחלקת המיסים במשרדנו, וצוות השותפים בפרט, מתהדרת בעשרות שנות ידע וניסיון שבמהלכן העניק שירותי יעוץ ותכנון מס לשורה ארוכה של לקוחות מכל הסוגים והגדלים, לשביעות רצונם הרבה.
בעידן בו יש חשיבות לכל אגורה היוצאת מכיסו של אדם, ומאידך מנשבות רוחות חזקות המתנגדות לתכנוני מס אגרסיביים ולא מוסריים מבחינה חברתית, יש גם לדעת לבצע את תכנון המס עבור הלקוח באופן מושכל וחכם.
מחלקת המיסים במשרדנו יודעת להציע את דרך המלך עבור לקוחותיו בהתאם לצרכים והמאפיינים הסביבתיים השוררים כיום במשק המקומי בפרט ובמישור הבינ”ל בכלל.
אנו מציעים את שירותינו במקרים של ייצוג מלא ומקיף מול רשויות המס, ליווי עסקאות ופעילויות עסקיות שונות, פניה לרשויות המס לקבלת אישורים מראש (Pre-Ruling), ייעוץ בעניין החלת חוקי עידוד והטבות ממשלתיות, מיסוי נאמנויות, בדיקת נאותות ועוד.
בנוסף, משרדנו מציע את שירותיו בכל הנוגע להגשת בקשות למרכז ההשקעות והמדען הראשי במשרד הכלכלה, לצורך קבלת הטבות מס במסגרת החוק לעידוד השקעות הון ומענקים כספיים שונים.
חברות היי-טק, חברות תעשייתיות וחברות ייצור באופן כללי, אשר מייצאות את מוצריהן לחו”ל, מוזמנות ליצור עמנו קשר לבדיקת זכאותן להטבות המס ו/או מענקים.
המחלקה מתמחה בכל הקשור למס הכנסה, מע”מ, ביטוח לאומי, מיסוי מקרקעין ועוד.
יש להדגיש כי אנו מציעים את שירותינו הן במישור העסקים והחברות והן במישור היחיד (ובכלל זה הגשת דוחות  ליחידים).