טוען...

-אודות המשרד-

המשרד דוגל במתן שירות איכותי ומהיר ללקוחותינו, שמבוסס על קשר אישי מתוך היכרות אמיתית וכנה עם הלקוח וצרכיו.

המשרד מתמחה במתן שירותי ביקורת, ייעוץ מס, ייעוץ עסקי ופיננסי לעסקים, חברות, מלכ”רים ויחידים בישראל ובחו”ל.

בנוסף, המשרד מציע שירותי הנהלת חשבונות, חשבות שכר וליווי משפטי בהתאם לבקשת הלקוח.

כמו כן, אנו מאמינים כי כדי להעניק את השירות האיכותי והמיטבי ללקוח, יש צורך בצוות עובדים מיומן ומנוסה, ועל כן אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים בצוות העובדים הן בפן המקצועי והן בפן החברתי.

לקוחות הפירמה מייצגים קשת רחבה של ענפים ותחומי עיסוק, ופזורים ברחבי הארץ והעולם בענפים שונים ומגוונים כגון תעשייה, מסחר וקמעונאות, הנדסה, היי-טק, עמותות ומלכ”רים ועוד.

 

הצוות שלנו

-השותפים-

בטי נחום

בטי רואת חשבון בעלת ותק של למעלה מ-30 שנה. לבטי ניסיון וידע רב בביקורת חברות פרטיות, תכנון ויעוץ מס, יעוץ עסקי, ביטוח לאומי ודיני עבודה.
בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות B.A. מאוניברסיטת תל אביב.

ערן דויטש

ערן רואה חשבון בעל ותק של למעלה מ-30 שנה. לערן ניסיון וידע רב בייעוץ עסקי ופיננסי, ביקורת חשבונות וכן בתכנון וייעוץ מס ולרבות מס הכנסה, מע”מ ומיסוי מקרקעין.
בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות B.A. מאוניברסיטת תל אביב.

ישי עציון

ישי רואה חשבון בעל ותק של למעלה מ-30 שנה. ישי החל את דרכו כמפקח באגף מס הכנסה ברשות המיסים, ולאחר מכן היה מנהל במחלקת המיסים של משרד בכיר ב-Big 5, ובמקביל היה מרצה בחוג לחשבונאות באוניברסיטת תל אביב.ישי צבר ידע וניסיון רב בעולם המיסים, והוא מתמחה בתכנון ויעוץ מס לחברות ויחידים בארץ ובחו”ל, ולרבות בנושאים כמו ניתוק תושבות, תושבים חוזרים, הקמת מבני מס בינ”ל וכו’.בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות B.A. מאוניברסיטת תל אביב.בעל תואר שני M.A. במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב

-רואי חשבון-

דויד נחום

מנדי גור אריה

לב רוזנבלום